La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1121 Culés

27



Widzę Lewica znalazła sobie nowy problem do walki xD

Dajcie ludziom żyć!

1

@DonMatteo901 Nie wierze co czytam :D

10

@DonMatteo901 To jest ta ich słynna wolność.. dyktowanie ludziom swoich chorych idei

4

@DonMatteo901 alkohol w Polsce to problem ale bezpośrednim źródłem jest mentalność Polaków i wszechobecny kult chlania, brak promocji na piwko tego nie zmieni

0

@DonMatteo901 Nie wiem gdzie ona żyje, ale piwo już od dawna było tańsze niż chleb.

konto usunięte

1

@DonMatteo901 No tak, bo jedna osoba reprezentuje całą "lewicę" xd.

Swoją drogą nie powiesz chyba, że alkoholizm, i generalnie brak jakiejkolwiek kultury picia, nie jest dużym problemem w Polsce :)

konto usunięte

0

@anxted Oczywiście, ze jest. Tak samo jak w krajach skandynawskich np, ale zakaz tego nie zmieni. Trzeba edukować, a nie zakazywać

konto usunięte

1

@Mr8lack Nie no, wiadomo, prohibicja nie jest rozwiązaniem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?