- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 635 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 635 Culés
0
Co trzeba zrobić żeby ekstraklasa była na poziomie ligi ukraińskiej? To jest w ogóle możliwe żeby tak zrekonstruować polską piłkę żeby weszła na wyższy poziom?
5
@Emhyr Nie, bo w Ekstraklasie są dzbany a z dzbanami nie da się nic zrobić.
1
@Emhyr Better call Saul
3
@Emhyr pieniądze tam są dużo wyższe, u nas w czołowych drużynach zarobki są na poziomie drużyn z 2 bundesligi czy ogonów ligi belgijskiej, transfery w Polsce to tylko darmowe a jak ktoś kupi kogoś za 500 tys/;1mln Euro to cały kraj o tym piszę jak to dużo wydali na jednego zawodnika, po drugie tam były z 4 drużyny wyraźnie lepsze reszta to średniaki jak u nas, ciezko u nas coś zrobić jak młody kopnie dwa razy prosto piłkę i od razu chce zarabiać miliony więc ucieka na zachód a prezesi wręcz sami ich tam zawożą jak zobacza na stole 1mln. Euro, władze ligi i PZPN też mają wywalone na naszą ligę i nikt nic nie robi aby zwiększyć poziom, brakuje dobrych szkoleń trenerów, Skauting w Pl to fikcja (w Cracovii nawet nie ma ani jednego scauta) tak można wymieniać i wymieniać w nieskończoność.
1
@Emhyr Nie, dopóki nie zmieni się mentalność.
W tej lidze nie warto robić wyników ponad stan, bo prezes się przyzwyczaja, chce coraz więcej, a potem Cię wywala gdy drużyna wpadnie w dołek.
0
@Pasiak Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś ale dodałbym jeszcze że głównym problemem jest zarządzanie i ciągła, irracjonalna rotacja trenerów. Prezesi w Ekstraklasie mają cierpliwość i wiedze 5 letniego dziecka. Choćbyś Legii czy Wiśle dał 200 milionów euro to oni by te pieniądze w 100% zmarnowali. Mioduski nakupiłby 50 najgorszych Brazylijskich i Hiszpańskich skrzydłowych z 3 lig i zatrudnił 40 trenerów podczas jednego sezonu a następnie wszystkim jednocześnie płacił odszkodowania. Dopóki zarządzanie się nie zmieni to nic się nie zmieni.