- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1817 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
10
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Borneo
0
Skoro się udalo spieorzyć kaczyńskiemu i nawrockiemu relacje z ukrainą a za 2 dni miala być ... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Lanosss
24
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1817 Culés
4
Tak sobie oglądam filmik Luis Suarez - Art of Volleys i myślę o tych postach, że Benzema lepszy.
https://zapodaj.net/images/0703514e3f1b5.jpg
2
@MesQueUnClub_87 Niestety Luisito został brutalnie okradziony ze złotej piłki
0
@MesQueUnClub_87 nie samymi wolejami żyje napastnik :)
5
@AllBundy A co? chcesz porozmawiać o jego liczbach? :D
1
@MesQueUnClub_87 pomysl sobie ile goli miałby Suárez, gdyby wykorzystał milion swoich 200 procentowych sytuacji:)
1
@AllBundy Zgadza się, że miał tendencję to marnowania oczywistych sytuacji, ale jakby zebrać już i tak BARDZO imponującą ilość goli + pressing jaki nakładał na rywala w swoim Prime + ilość asyst + urodę sporej części tych goli, gdzie strzelał z każdej pozycji, czy to piszczelem, czy przewrotką czy bombą z całej siły w okno to dla mnie tu nie ma żadnych wątpliwości kto jest lepszym piłkarzem w ogólnym rozrachunku. Ktoś tu narzekał na technikę, gdzie gość z łatwością zakładał siatkę Luizowi w LM czy asystował tzw. krzyżakiem lub przyjmował piłkę czubkiem buta powyżej swojej głowy :) to wszystko mu się pogorszyło z wiekiem, ale w swoim Prime był wręcz wybitnym napastnikiem.
2
@MesQueUnClub_87 oczywiście, w swoim prime był najlepszy na swojej pozycji, ale od sezonu 17/18 zaczął mnie tak irytować swoim genem drewniaka i machaniem łapami, że az chciało się mu przyłozyć przez ten monitor :)