La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

2

Jesteśmy przygotowani na zupełnie odcięcie rosyjskich surowców.

Polska posiada niezbędne rezerwy gazu oraz źródła dostaw, które chronią nasze bezpieczeństwo - od lat skutecznie uniezależnialiśmy się od Rosji. Nasze magazyny są napełnione w 76%. Nie zabraknie gazu w polskich domach.

W ostatnich dniach pojawił się dekret Putina nakazujący krajom kupującym rosyjski gaz do płatności w rublach. PGNiG otrzymał dziś informację, że gaz rosyjski z kontraktu jamalskiego nie będzie płynął.

Mamy informacje z Litwy. Litwa też przestała otrzymywać dostawy rosyjskiego gazu.

Anna Moskwa.

2

@Hubsao To fajnie, teraz pytanie czy obywatele są przygotowani xD

1

@Hubsao Brzmi legitnie w ustach Moskwy.

1

@Hubsao Anna Moskwa... Coś mi tu nie gra xD

3

@hayek jesteśmy jesteśmy. W podwyższaniu opłat Polacy mają doświadczenie. Wszak od lat rząd nieudolnie walczy z inflacja xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?