La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

3

Federer ma wrócić do gry na turniej w Bazylei. Ciekawe czy to jego ostatni domowy turniej w karierze?

@JimMorrisonFCB @Encore @kamilo0066

2

@mekston chyba się przejadę jak nie będzie za drogo;) Pożegnać legendę i mojego ukochanego tenisistę:)

2

@mekston Obawiam sie, ze moze to byc jego ostatni wystep tam. Nie zdziwie sie jak oglosi tam zakonczenie kariery po tym sezonie.

2

@JimMorrisonFCB może tak być, ew. może chcieć jeszcze jeden Wimbledon zagrać. Pewnie zależy jak się będzie czuł po powrocie.

0

@mekston Powinien zakończyć karierę na tegorocznym Wimbledonie bo lepszego miejsca później nie będzie. Tylko tam ma jeszcze szansę dojść gdzieś do ćwierćfinału w zależności od drabinki.

0

@Mezocyklon87 tylko jak rozumiem nie bedzie gotowy na tegoroczny Wimbledon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?