- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1665 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
2
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
LAMC_10
5
Oby tym razem ze skutecznym finałem.https://twitter.com/i/status/2077502361153556589
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1665 Culés
26
Tyle trofeów, goli, osiągnięć, a i tak do końca będzie musiał żyć z faktem, że zawsze był tylko tym drugim, zawsze za plecami najlepszego piłkarza w historii, Lionela Messiego. To musi być straszne.
https://x.com/Xaviiscooking/status/1515683171379351557
1
@PatrychoO nie wiem czy takie straszne, ja w sumie chciałbym być drugim najlepszym piłkarzem w historii.
2
@VamosRakieta ale nie Christopher. I to go zawsze będzie boleć. W przyszłości nieraz sam o sobie będzie mówił, że jest najlepszy. W myśl zasady "kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą".
2
@PatrychoO To czy ktoś jest najlepszy ,to jest akurat kwestia subiektywna :) (oczywiście Leo dla mnie jest lepszy niż Cristiano,ale ktoś może sądzić inaczej i ma do tego prawo)
Obaj zapiszą się na zawsze w historii piłki nożnej.
3
@tomek8756 nie, to akurat nie jest kwestia subiektywna. Subiektywnie to można wybrać między Lewandowskim a Suarezem.
11
@tomek8756 ktoś to myśli ze CR jest lepszy od Leo zwyczajnie się nie zna na piłce byku
0
@PatrychoO Ciekawe jakie mają relacje bo ujawnienie tego trochę słabe, jeśli są kumplami.
2
@PatrychoO Takie zachowanie nie jest do końca normalne.
0
@Gall pewnie już się obraził :D