La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1732 Culés

konto usunięte

0

Bramka leży, po, śo, lo leżą. Skrzydła wymagają wzmocnień, potrzebny też napastnik, a my wzmacniamy POMOC, która już teraz jest spoko, a do której dołączą jeszcze Kessie i Torre? Obu to był fejur...

2

@masq spokojnie, do końca sierpnia daleka droga.
Odnośnie bramki to I.Pena ma rywalizować z Ter Stegenem o skład.

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld Wolałbym żeby Pełna rywalizował, ale z kimś innym ^^

2

@masq ostatnie spotkania Ter Stegen Top więc o czym ty mówisz?

konto usunięte

0

@kaamil1910 O tym, że ostatnie 2 lata delikatnie mówiąc nie są top

1

@masq Znając fetysze w klubie to jeszcze jakąś 10 kupią, Dyba** welcome

1

@masq Ter Stegen był pod forma 2 lata i to fakt. Ale są ważniejsze pozycję do wzmocnienia , a co nie ma nawet godzą sprzedać bo wszystkie kluby mają bramkarzy. Po za tym transfery muszą być z głową. Nie po to reperowalismy budżet żeby go spierdzielic w 1 okienko. Najpierw muszą być odejścia. Nie kupisz SO Jezeli nie odejdzie Umtiti czy Lenglet. A mają dogadanego Dunczyka. Wróci szrot z wypożyczeń Coutinho czy Trincao, Pjanic.

0

@masq a to że teraz jest dobry to nie ma znaczenia ??? Lepiej oddać dobrego bramkarza bo był 2 lata słaby a wziąć nie wiadomo co ???

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?