- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 742 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 742 Culés
1
Jasno wyrażałem się od samego początku że Lige Europy należy odpuścić! Niby z jakiego powodu? Z prostego. Otóż Barça nie ma jeszcze wystarczającej jakości kadrowej na zdobywanie europejskich pucharów. Zdobywać trofea to trzeba mieć niemal dwie porządne ,,jedenastki”, a my co mamy? Katastrofalną defensywę(za wyjątkiem Araujo) i mało skuteczny atak. Powtarzałem wielokrotnie że te zarzynanie się w LE jest bezsensowne bo i tak nie jesteśmy w stanie jej wygrać w tym sezonie. Zimowe transfery kompletnie mnie nie przekonują, zwłaszcza transfer Adamy Traore. Co z tego że w La Liga błyśnie Aubameyang czy od czasu do czasu Ferran Torres jak na arenie międzynarodowej już sobie nie radzą. A już taki Dembele to całkowicie jest jak wrzód na dupie w tym klubie. Potrzeba bardzo mocnych wzmocnień począwszy od bramkarza bo Araujo, Gavim, Pedrim czy ewentualnie Ansu Fatim to my nic nie ugramy w Europie. Xavi jest inteligentnym trenerem i wszystko co dobre jeszcze przed nim i przed nami ale musi dysponować wysokiej jakości zawodnikami a tych nam brakuje zwłaszcza w defensywie. W takim wypadku letnie transfery muszą być konkretne, jakościowe a nie na ilość. Apropo zarzynania się w LE, to właśnie takim przykładem jest Pedri...
0
@FCBparasiempre
bez przesady AUuba, Ferran, Dembele
a kogo ma Eintracht w ataku, kogo ma w pomocy
wstyd i tyle odpaść z takim klubem, w LE są słabe kluby (prócz RB Lipsk) więc wygranie tego było obowiązkiem
0
@lucca87 Zgadza się że wstyd! Jednak w dalszym ciągu kłania się nasza bardzo niska jakość. Przecież my już z Galatasaray się męczyliśmy więc co dopiero Eintracht? Nie da się wygrywać 3,4 zawodnikami klasy światowej europejskich pucharów...
0
@FCBparasiempre
z Galatasray to była też mega nieskuteczność, wcześniej Napoli rozstrzelaliśmy
nie zgodze sie że mamy tylko 3,4 piłakrzy klasowy światowej
taki Eintracht ma 0 piłkarzy takich a jednak wygrali
zawiodła taktyka, przygotowanie motoryczne
z takim Eintracht ktokolwiek by nie zagrał na obronie powinniśmy wygrać
wielkie rozczarowanie dla mnie
ale też uważam że trzeba wzmocnień, ale nie na Eintrachty tylko na mocniejsze drużyny z LM