La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2175 Culés

4

Trzeba przyznać to jasno, Eintracht był po ludzku lepszy od nas piłkarsko. Powinniśmy stracić jeszcze jedną jak nie dwie bramki, a zaczęliśmy grać dopiero jak zaczęła nam się palić dupa, czyli jak zawsze w europejskich pucharach.
Ciężka porażka, ale mam nadzieję dająca dużo pokory i nauki temu projektowi.
Bardzo mi przykro jedynie przez to, co się stało na trybunach. Brak mi słów.
Visca el Barca.

2

@VamosRakieta zgadzam się, nie ujmuje Eintrachtowi, ale nasza skuteczność to żenada i nie było tak że nic nie graliśmy. Setka Auby nie trafia na pustaka z drugiego metra, a była jeszcze jedna podobna sytuacja, więc jak my takiego czegoś nie strzelamy to sorry. Druga sprawa że akcji było więcej w 1 połowie główka nie trafiona w światło bramki i kilka wjazdów w pole karne tylko następnie niedokładne dogrania w dogodnych sytuacjach.

1

@VamosRakieta szkoda, że my te wnioski po dawaniu dupy w pucharach europejskich od paru lat wyciagamy i jakos dalej nic sie nie zmienia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?