La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

konto usunięte

0

Chyba nikt nie ma wątpliwości, ze top3 ZP po sezonie powinna wygladac nastepujaco:
-Benzema
-De Bruyne
-Salah

Kolejnosc przypadkowa. Wszystko zalezy od wyniku LM i tego jak sie zakończy sezon Premier League.
( Jesli, ktoras druzyna z Anglii ugra Lige+ LM to nawet Benzemie bedzie trudno o balona. Zwlaszcza, ze Liverpool ma juz wygrany puchar ligowy )

Lewy mimo mojej calej sympatii do niego wypisał sie z walki o ta nagrode 2dni temu

1

@Rust_Cohle Benzema
Salah
Luuk

1

@Rust_Cohle "Wszystko zalezy od wyniku LM", a to w końcu nie ma tych nowych zasad, według których sukcesy drużynowe nie są brane pod uwagę?

konto usunięte

0

@Rust_Cohle De Bruyne za mecz z Liverpoolem?

konto usunięte

1

@Zoker szczerze jak taki Salah wygra puchar ligowy, lm i lige przykladowo bedac najjasniejsza gwiazda, to wierzysz ze przejda kolo tego obojetnie?
Lub jak Real wygra lige + LM?
Z De Bruyne tak samo
Zwłaszcza, ze to nie sa przypadki Jorginho z ubieglego sezonu tylko faktycznie najlepsi pilkarze na swiecie

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Nie, Lewy za 1/4 LM xD Dodi obiektywizmu i docen Belga.

0

@Rust_Cohle będzie tak to wyglądać

De Bruyne
Benzema
Salah

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 Zalezy od wynikow.
Kazdy ma na ta chwile takie same szanse.
Benzemie mogą zabrać balona tylko jesli Liverpool lub City zgarnie Lige+LM według mnie

0

@Rust_Cohle Dokładnie, ja podałem swoją trójkę i jak żeby to wyglądało. ;)

Ale czuję że w tym sezonie City zabiera LM to samo lige. :)

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 to zle czujesz... :D

1

@Rust_Cohle Zapomniałem że Ty za LFC ;D

0

@Rust_Cohle słabo jak najlepszy wyrobnik miałby mieć złotą piłkę to gdzie zawodnicy na miarę Ronaldinho Baggio, Romario,Messi słaby jest ten futbol straszna posucha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?