La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

7

Znajoma z Irlandii podrzuciła mi info, że mają seryjnego w okolicach miejscowości Silgo. Na razie zabił dwóch mężczyzn, prawdopodobnie homoseksualistów. Podobno wyszukuje ich w sieci i umawia się na spotkania w ich domach. Jak na tak mały kraj, jak Irlandia, to sprawa jest bardzo poważna, bo tamtejsze spokojne społeczeństwo nie jest przystosowane do tak szokujących rzeczy. Jakiś czas temu zamordowano tam młoda kobietę w biały dzień. Biegała po parku. Napastnik był bodajże Łotyszem.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Seryjny to od trzech.

14

@BorzyKrzys Mieszkam w Sligo i faktycznie mogę potwierdzić to że sprawa jest naprawdę bardo głośna. Należy dodać iż oba morderstwa były naprawdę brutalne, a jednej z ofiar odcięto między innymi głowę. W weekend również został napadnięty mężczyzna, udało mu się uciec jednak w wyniku napaści, stracił jedno oko. Policja ponoć zatrzymała już jakiegoś podejrzanego.

0

@BorzyKrzys Czy ja wiem, czy to "spokojne" społeczeństwo? Ludzie z pokolenia 50+ pamiętają dobrze krew rozlewaną przez IRA a do dziś funkcjonuje kilka post-IRA ugrupowań terrorystycznych. Oni raczej z przemocą są zaznajomieni. A kwestia homoseksualistów to może być niestety kwestia religijnego prania mózgu. Irlandia jest mocno katolicka i też dość bojowa na tym punkcie (szczególnie w kwestii walki z protestantami z Irlandii Pólnocnej).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: