La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

0

Kto wg Was zdobędzie w tym roku mistrzostwo Polski?

Nie śledzę uważnie tej ligi ale widzę walkę na całego miedzy 3 klubami.

Fajnie byłoby znów zobaczyć jakiś polski klub w LM a jeszcze lepiej w grupie z Barceloną:) jakby Barcelona jeszcze pokonała wysoko polski klub w LM to już w ogóle byłoby mega:)

konto usunięte

0

@lucca87 Moim zdaniem Lech to bierze, choć wolałbym Raków

0

@P33ck
ktokolwiek ważne aby awansował do LM:) no i ważne że nie Legia:)

konto usunięte

1

@lucca87 No Legia bez szans. Lech ma najłatwiejszy terminarz, a Raków jeszcze z Pogonią będzie grać. Ja bym nie chciał Pogoni z mistrzostwem. Nic do nich nie mam, ale oni zapewne w eliminacjach do LM gorzej wypadną od Lecha czy Rakowa

1

@P33ck
pewnie tak, tam jedynie Grosicki jako takie ma doświadczenie na arenie międzynarodowej

zobaczymy nawet nie wiedziałem że tak ciekawa jest walka o mistrza w tym roku


konto usunięte

1

@lucca87 No wszystkie 3 drużyny po 56 pkt i 6 kolejek do końca :D Oby tylko Marek Papszun, trener Rakowa do Legii nie poszedł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?