- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
1
Czy Robert Lewandowski ma szanse być lepszym piłkarzem od Karima Benzemy?
7
@Encore Nie ma szans.
2
@Kondziubarca Zamykam dyskusje
5
@Encore Było mi bardzo przyjemnie brać w niej udział. Dziekuje i pozdrawiam.
3
@Kondziubarca Ja również.Miłego dnia.
2
@Encore Nie, Lewandowski swoje maksimum osiągnął a jest zbyt ograniczony piłkarsko być coś pokażac więcej.
1
@Encore Benzema > Lewandowski
0
takie tam rozmowy na La Rambli:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/KrwktkpTURBXy8zY2U5NzJiNzhkOGZmZTZhN2ZiYTUyMGJjMTgyODFjNy5wbmeSlQMAAM0DRs0B15MFzQGkzQEs
1
@Encore trochę to śmieszne bo lewy miał lepsze wyniki od benzemy.Ma teraz jakiś kryzys ale nie oznacza to że za chwilę nie zacznie strzelać
2
@Borneo tylko że tu nie chodzi o same bramki
1
@kryhaa no właśnie Lewandowski na przestrzeni lat poprawił nawet drybling ci pokazał w którymś męczy jak pojechał 3 zawodników i strzelił bramkę z za pola karnego.Świetnie robi przestrzenie innym zawodnikom gra na jeden kontakt zastawia się absolutnie fantastyczny w jazdy aspekcie grając na pozycji 9.Cieżko jest mu coś zarzucić.Bo formę trzyma w zasadzie cały czas a teraz reż ma doskonałe liczby.Absolutna zgoda że w przypadku lewego nie chodzi o same strzelanie bramek.Też na to strzelanie bramek dochodzi i gra beż piłki.t9 jest też mega silny facet.Nie zapominajmy że to zawodnik który szkolił się u kloppa , Guardioli i 2 następnych świetny h trenerów i nie ma wątpliwości że jest świetnie wyszkolony.
0
@Borneo nie ma wątpliwości że bardzo się poprawił i jest najlepsza 9 na świecie
Tylko że ma pecha chłopak bo zawsze znajdzie się ktoś kto od niego jest lepszym piłkarzem
Osobiście nic do niego nie mam nawet jestem dumny ze ktos taki reprezentuje nasz kraj sam ale ciaglem przepychanki spuszczanie się komentatorów itd po prostu są irytujące i nie dziwie sie ludziom którzy mają przez to negatywne podejście do niego
Szkoda że nie dostał tej złotej piłki w 2020
1
@kryhaa ja nie wiem czy benzema jest lepszym piłkarzem lewy od dłuższego czasu jest na topie a benzema to jakiś 2 lata wcześniej był w cieniu Ronaldo a potem statystyki miał zwyczajnie gorsze od lewego.Benzema jest w formie ale jak długo będzie itp to zobaczymy Lewy ma teraz spadek ale na razie jest to krótki bo dalej ma świetne wyniki w tym roku.Dla mnie benzema jest bardzo dobry ale jeśli taki zawodnik dostanie złotą piłkę znaczy nie ma artystów pokroju Ronaldinho Ronaldo Baggio, Maradonna czyli ludzi ponad Benzeme który jest bardzo dobrym wypracowanym wyrobnikiem może i najlepszym w tej kategorii.Ale jak mówię dzisiejsza piłką pod kontem piłkarzy ma kryzys.Nie specjalnie jest się kim zachwycać jak kiedyś.
0
@Borneo czy ja wiem moim zdaniem zawsze robił dobra robotę tylko że wcześniej przyslaniala to postać Ronaldo który z resztą najwięcej nam tym skorzystał
Co do artystów to jest kilku tylko że za sam artyzm już nie dają indywidualnych nagród :/
1
@kryhaa nie twierdzę że nie ale był w cieniu.ztak naprawdę jako 9 rozwijał się po odejściu Ronaldo.