La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

0

Benzema jest doskonałym przykładem, że po 10 latach nadal można z całkowitego warzywa zmienić się z jednego z najlepszych na jego pozycji

konto usunięte

14

@mientusek1407 XD
Ale wiesz, że on po 30 goli na sezon już w Lyonie ładował 15 lat temu? W Realu miał słabsze liczby, bo nie był najbardziej wysuniętym piłkarzem w ataku, tylko był nim CR7. Nie wykonywał karnych, więc liczby były słabsze, ale ile on roboty dla Ronaldo bez piłki robił to nie wspomnisz. Od X lat czołówka 9

konto usunięte

2

@mientusek1407 To niezle warzywo

1

@mientusek1407 sugerujesz, że Messi za 10 lat zacznie grać? :)
A tak na serio, to Benzema od ładnych kilku lat gra świetnie, tylko wcześniej nie odpowiadał za bramki, ale swoją rolę świetnie wypełniał. No może miał ten jeden rok, co w ogóle nie chciało mu wpadać, byłem wtedy przekonany, że już po zawodniku, że psychicznie siądzie, a jednak się myliłem :)

1

@P33ck Takie posty idealnie pokazują, że Benzema przy Ronaldo był kompletnie ignorowany i nie patrzyło się na jego liczby. To 12 raz, kiedy strzelił co najmniej 20 bramek w sezonie we wszystkich rozgrywkach, a pięciokrotnie strzelał co najmniej 30 goli. W lidze piąty raz z rzędu strzelił przynajmniej 20 bramek. To nie jest tak, że Francuz wrócił do formy (nawet do tej sprzed 10 lat). On jest w niej praktycznie cały czas. Teraz po prostu jest w prime.

0

@Danny Gaucho
Tak teraz jest w prime ale jak widze jak ludzie piszą, że jest lepszy od Lewego to troche mnie to śmieszy

0

@P33ck
Nie no czołówka przez ostatnie lata kręcił się między top 5 a top 10 teraz jest absolutnie top 3 jak nie na świecie . Zrobił mega progres. Był solidny dużo partaczył a teraz jest topowy

0

@qchulainn
tak ale był piłkarzem solidnym max dobrym. Teraz jest crackiem. Gdzie 10 lat dużo kibiców Realu go sprzedawało. Sam sie smialem ze oni maja paralityka Benzeme a my mamy 100 x lepszego Luisa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?