- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1350 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
21
Pięknie się czyta ten kwik, płacz i żałosne tłumaczenia, usprawiedliwienia zachowania... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Sysia11
4
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Luciano99
78
Jak lubię Messiego tak przy tej sytuacji z mopem zachował się jak kompletna cipcia, żal było... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1350 Culés
1
Kurde jak już przekazują ten sprzęt wszelakiej maści to niech znajdą sposób, żeby przekazać też Ukraińcom np. te MIGi. Ależ bym chciał, aby mogli zrobić nalot bombowy na pozycję strzelnicze ruskich z punktów rozlokowanych na terenie Białorusi. Masakrycznie mnie wpienia to, że ruskie ścierwa mogą się ustawiać na dogodnych pozycjach i strzelać gdzie chcą. Ależ tam eskadra takich F35 w nocy zrobiłaby porządek. Takie uderzenie po prostu zmusiłoby ruskie ścierwa do wycofania. Jak to mówią najlepszą obroną jest atak i tu świetnie by się to sprawdziło. Wejścia kartoflanej armii Białorusi nie ma się co obawiać, bo to po prostu jeszcze większy mem niż ruskich.
2
@Kurkmen Piloci ukraińscy nie są szkoleni na F35. A żołnierze NATO w nich na pewno nie polecą za teren UE.
0
@Janiama czytaj ze zrozumieniem. Ja wiem o tym, dlatego należałoby przekażą MIGi. Po prostu wiem jakie spustoszenie takie F35 mogłoby tam zrobić.
1
@Kurkmen a migi nie zrobiły by spustoszenia ? Pytam z ciekawości
1
@Kurkmen tydzień temu nie mówiłeś że przekazanie samolotów to największy błąd jaki można popełnić?
1
@Kurkmen przekazanie samolotów mogłoby wciągnąć nas w tą wojnę. Rząd w końcu zrobił coś dobrze i chciał je przekazać przez NATO i USA. Co zrobili Amerykanie? Stwierdzili, że to zbyt duże zagrożenie dla nich, a nas wcześniej do tego przekazania zachęcali ;) także nie dajmy się wciągnąć w tą wojnę, pomagajmy tak jak pomagaliśmy, ale nie za pomocą sprzętu typu samoloty, bo to byłoby dla nas duże zagrożenie.
0
@krzaken zrobiłyby, ale F35 to jednak dużo lepszy sprzęt.
0
@Survier patrząc na to co się dzieje na Ukrainie i jaki im sprzęt już przekazują to za wiele by to nie zmieniło. Oczywiście, jeśli byłoby to przekazane np. przez Amerykanów.