La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1608 Culés

1

Ferrari z Polakiem? Słabo. Niby miało być bardzo grubo, a okazało się chyba jedną z gorszych walk.
Popek z Normanem? Cóż, kontuzji się nie dało przewidzieć.
Nitro z Unboxallem? Gość po minucie już miał serdecznie dosyć, resztę walki to on dociągnął tylko dlatego, że drugi koleś tak samo dramatyczny, ale chociaż coś tam do niego machał, choć miałem wrażenie, że specjalnie go nie chciał trafić, żeby ta walka trwała 3 rundy... no i siłą woli.

Cóż, byłem pierwszy i pewnie ostatni na FAME, akurat miałem pewnie takiego pecha, że ta gala była po prostu słaba, a następna będzie ok (choć nie wygląda), no ale cóż, życie. Poza tym nie moje klimaty, pojechałem raczej dla odmiany.

1

@ranger3120 cała gala słabo, ale Nitro jak na kolesia co siedzi przed komputerem i jara szlugi coś tam serca musiał włożyć, żeby to dotrwać do końca bo już po pierwszej rundzie oddychał "rękawami" chociaż przegrał prawdopodobnie z własnej winy tak jak mówisz bo przeciwnik nie był jakiś wymagający

1

@NaFazieHitman nom, tylko mógł chociaż na czas tej walki nie jarać by nie paść po minucie, poza tym jak widziałem jak oni się uderzali, to mam wrażenie, że oni na żadne treningi nie chodzili, tylko na oglądali się w tv bokserów i naśladowali ich ruchy xD ale uwielbiam takie lekcje pokory, nitro to wiem, że taki trochę cwaniaczek

w ogóle szkoda walki tejkfana, zapowiadała się dobrze, a tu palec w oku (mourinho-vilanova hehe) i koniec walki, mimo, że gość chciał walczyć

0

@ranger3120 dla nitra to żadna lekcja pokory, bo on liczył się z przegrana i nie traktował tego jakoś priorytetowo + zdawał sobie sprawę z swojej kondychy raczej

0

@marcin62 ale pewnie jakieś pół bańki wleciało -.-

1

@ranger3120 No takie życie, chłopak dostał kilka razy w ryj, trochę został pogłaskany a pieniądze na konto lecą. :D

3

@ranger3120 sędzia tez się nie popisał w walce Ferrari - Polak, kino straszne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?