La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

0

Właśnie oglądałem sobie wczorajszy wygrany ćwierćfinał 3:1 Barcelony Infantil B z Atletico w turnieju La Liga Promises. Powiedzcie mi jakim trzeba być dzbanem i mieć chorą myśl szkoleniową żeby już 12 latków uczyć chamskich i agresywnych zachowań. Szkoda tych dzieci tam...

0

@KrwawiaceoczyVEB może ich nie uczą tylko dziecko same z siebie takie jest . Jestem trenerem dzieci i trochę się znam na tym.

0

@Mroziu Też mam doświadczenie w tym temacie, ale takie zachowanie nie było normalne, polecam obejrzeć skrót spotkania wraz z wyjściem drużyn na murawę, kiedy już wtedy młodzi zawodnicy (nie wszyscy) z premedytacją specjalnie z całą siłą zbijali piątki z zawodnikami Barcelony, co było widać po dużym grymasie ich twarzy. Trener też wydawał się taki nabuzowany, krzykliwy.

1

@KrwawiaceoczyVEB absolutnie nie bronie tam nikogo tylko twierdzę że dzieci czasami same się nakręcają mimo że my trenerzy próbujemy ich uspokajać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?