La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

8

Co sądzicie o wczorajszym wystąpieniu Dudy?


@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992

Jak dla mnie w punkt!

3

@HighestInTheRoom Dobrze, powiedział Andrzej :p

2

@HighestInTheRoom że ten człowiek nie nadaje się żeby być głową państwa i pełnić rolę reprezentacyjną

0

@Zoker To już swoją drogą, ja pytam tylko o to wystąpienie

4

2

@HighestInTheRoom a dziś będzie dla odmiany o wacku jutro o wyimaginowanej wspólnocie Niewątpliwie się poprawił ale podpisywał ustawy zmierzające do autokracji niszczące 3 ppdział władzy co robiły Rosja Białoruś i węgry.Dziś z tego powodu polska nie otrzymuje z ue miliardów a dziennie płaci pół miliona kary do ue za praworządność.Jest współodpowiedzialny bo jest to kierunek Białoruś I Rosja.A w obliczu strachu jak trwoga to do Boga.Tak naprawdę cała ta pisowska narracja anty zachodnia legła w gruzach kiedy pojawiło się realne zagrożenie.I taka jest prawda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?