- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1020 Culés
Gorące dyskusje
Bocheno1
24
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Konradowskyy
32
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
26 odpowiedzi
clyde
0
Dopadło mnie... Nie mam w co grać. :( zawsze ja Wam wysyłam jakieś polecajki, teraz sama... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1020 Culés
8
TVP: Niemcy nie zgadzają się na sankcje energetyczne.
Hmm... dziwne, że nie wspomnieli o premierze Węgier, który także zapowiedział blokowanie sankcji energetycznej.
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @MesQueUnClub96
3
@Kgorecki2500 W TVP dalej wierzą w polsko-węgierską przyjaźń.
A poważnie mówiąc, cała reszta powinna olać Niemcy i Węgry. Wprowadzić własne embargo i zamknąć granice dla rosyjskich i białoruskich tirów. Niech jeżdżą przez Węgry ;). Tak, wiem: w idealnym świecie.
2
@anxted Niemcom firmy opodatkować, niech w końcu zaczną płacić podatek dochodowy jak Polskie firmy :P
2
@Kgorecki2500 popatrz u nas na jednego użytkownika który non stop wrzuca coś o Korwnie albo Konfederacji a o Tusku czy lewicy milczy
0
@domin682 Pewnie dlatego, że w ostatnich tygodniach to Korwin, Braun, Bosak i reszta Konfy się kompromitują, a nie PO czy Lewica.
0
@osa91 z tuskiem na czele. Wybawca na białym koniu, a nie sorry to nie koń tylko osioł