- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
18
" 19 lat temu Stany Zjednoczone zbombardowały Bagdad. 1 milion Irakijczyków nie żyje. Wojna zaczęła się od kłamstw. Brak sankcji. Nie ma trybunału ds. zbrodni wojennych. Bush złożył dziś kwiaty w kościele w intencji ofiar na Ukrainie, domagając się ukarania zbrodniarzy wojennych. Jak szalone jest to wszystko? "
W 100% racja... To co się dzieje na Ukrainie to zbrodnia wojenna, fakt, czyste bestialstwo i niemalże utrata człowieczeństwa... trzeba to PIĘTNOWAĆ i o tym mówić oraz w całej mocy trzeba się starać to jak najszybciej przerwać, ze wszystkich sił, z pomogą każdego kto ma po prostu serce.... Jednakowoż przeraża, gdy człowiek spojrzy na niedawną przeszłość i poczynania USA, gdzie to co zrobili na Bliskim Wschodzie ( praktycznie konsekwencję trwają nadal... ) to praktycznie jest to samo, co Rosja robi na Ukrainie, lecz narracja zachodu była wtedy, niestety, zgoła odmienna... ;/
8
@FC1899Barca i mało kto o tym dziś pamięta, ciekawe :)
4
@FC1899Barca rzekomo Irak miał mieć wtedy broń atomową? Usrael zawszę jest ,,święty"
6
@lucas/catalan Bron atomową oraz broń chemiczną. Jak już wiemy, nic z tego nie było prawdą.
5
@Joe_Pesci
Ta " ekipa " bardzo dobrze pamięta... ;/
0
@Joe_Pesci 3 latka. Miałem
0
@FC1899Barca czemu ich zbombardowali ?
6
@FC1899Barca USA to też zbrodniarze, ale oni robią to w "szczytnym" celu. Więc nie krytykuj, bo to nie dobra jest;)
8
@FC1899Barca USA tak samo prowadzą wojny jak Rosja, bezrefleksyjnie. Tylko propaganda USA jest bardziej skuteczna. Oni atakują pod pretekstem broi chemicznej lub wyzwalają Państwa spod rządów dyktatorów. To propaganda XXI wieku...
2
@MarcelNJ11 https://pl.wikipedia.org/wiki/II_wojna_w_Zatoce_Perskiej
USA dzięki między innymi zawaleniu wież WTC i narracji że Irak ma broń atomową oraz chemiczną, rozpoczęli operacje zbrojną, coś na wzór... tego co Rosja robi na Ukrainie, wedle własnej narracji.
0
@FC1899Barca Powiem tak, zwycięzców nikt nie sądzi, a tym bardziej światowego strażnika bezpieczeństwa.
1
@FC1899Barca są teorie że zamach na WTC to była prowokacja USA aby mieć pretekst do wojny
0
@FC1899Barca ale żyjemy w kulturze zachodniej, USA to nasz sojusznik, chcemy wierzyć że mają podstawy w tym co robią i że służy to również naszemu bezpieczeństwu. Pretekst był kretyński, uderzyli "na oślep", a tak naprawdę dla pieniędzy. Trzeba to piętnować ale nie można być symetrystą.
1
@lucas/catalan To nie teoria tylko fakt dla każdego, kto się przyjrzy sprawie i wysłucha opinie ludzi z miejsca zdarzenia, expertow wszelakiej maści i filmów, które częstokroć są dziwnym trafem usuwane...
@Bykunn niby zgoda, lecz właśnie tym przymykaniem jednego oka, bo to nasz " sojusznik " dajemy sygnał innemu " wielkiemu " że skoro jeden może, to dlaczego nie ktoś inny... Niestety.
0
@FC1899Barca Ok tylko że wtedy w Iraku rządził Saddam Husajn, a on zbrodniarzem był co nie podlega dyskusji nie tłumacze tego co zrobili ale saddamowi sie należał wpi%#%$%l
0
@Cwaniak4 jakoś w XX wieku nie przeszkadzało USA w robieniu interesów z Husajnem... ;]