- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1404 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
24
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Roobo
3
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
pt9
4
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1404 Culés
1
Wszedłem na stronę Realu żeby zobaczyć czy Karim na 100% nie gra, no i żałuje, ze zobaczyłem sekcje komentarzy.
„JEŻELI KTOŚ MYŚLI, że przez uraz Benzemy coś pójdzie nie tak - to srogo się myli. Real jutro wjedzie na pięknym Bernabeu i zrobi z Barcy miazgę. Totalną. Nie będzie czego zbierać, bo jesteśmy lepsi w każdym punkcie. Od bramkarza po ofensywę. Kiedy my bijemy PSG, oni rywalizują w żenującej Lidze Europy.
Dobrej niedzieli Madridistas!”
To jest jakiś dramat
10
@FCB_dimiC Jest kilka reguł, które ułatwiają życie kibica Barcelony:
-Nie wchodzić na kafejkę, tam nie ma nic wartego uwagi.
-Nie wchodzić na LR podczas meczu
-Nie wchodzić w dyskusje polityczne ze skrajnymi obozami lewej czy prawej strony.
to tylko trzy punkty, a są gamechangerem xD
0
@FCB_dimiC Gdyby Barca zrobiła remontade w LM też byś był spokojny.
0
@FCB_dimiC a czego siespodziewałeś ? ;)
1
@Criss18Barca Remontada to była z PSG ale jak Barca walnęła gola na 6:1
1
@FCB_dimiC No i o co ci chodzi z tym komentarzem?
0
@Kacper1432 o nic, u nas jest dokładnie tak samo tylko w druga stronę xd
0
@FCB_dimiC A jak przewalą to będą komentarze „gdyby tylko Benzema grał to …”
0
@FCB_dimiC gdzie ten dramat? Bo nie widzę. to dla Ciebie dramat że fan swojego klubu czuje się pewny siebie i wbija szpilkę swojemu wielkiemu rywalowi? xD Dramat to jakby chamsko obrażał drugi klub a tutaj tego nie widzę, lol
Komentarz usunięty przez użytkownika