La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1278 Culés

konto usunięte

4

Ogólnie beka z tego jak złomowany był Auba po 1 połowie. Przecież Galata wtedy grało jak chciało, a my trzęśliśmy portkami. Jak wtedy ma grać 9-ka? Jest odcięty i tyle. Zrobił co miał zrobić w tym meczu czyli jak prawdziwy lis pola karnego był w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Ja serio więcej nie wymagam, gość może być i duchem cały mecz, ale jeśli będzie mieć taką skuteczność jak do tej pory to ja to biorę w ciemno.

3

@masq W 1 polowie gral slabo. Mnostwo niecelnych podan.

0

@masq był złomowany bo grał beznadziejnie, zaliczył może 2 udane kontakty z piłką, a tak to same niecelne podania i przyjęcia prostych piłek na 8 metrów i straty. W drugiej zagrał już dużo lepiej, co nie zmienia obrazu pierwszej, gdzie zasłużył na ocenę 2 i to tylko za chęci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?