La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

5

Departament Stanu USA o propozycji wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego: wysłanie amerykańskich żołnierzy na Ukrainę tylko przedłużyłoby konflikt [tvn24.pl].

Nie ogarniają wizji i strategii politycznej Napoleona z Żoliborza, godnego kontynuatora dzieła Lecha I Wielkiego. Gdyby się Go słuchali, Putin klęczałby już w worze pokutnym przed Białym Domem prosząc o pokój. No cóż...

0

@Przemek2323 za to Polscy żołnierze go nie przedłużą :)

1

@Przemek2323 Mówiłem ze to nierealne, Kaczor wyskoczył z jakimś gównem i tyle z tego, NATO tam nie wejdzie i tyle w temacie.

0

@Przemek2323 to ja na tym forum czytam o samych sukcesach Ukraińców a Amerykanie sugerują, że zaraz padną i nie ma sensu przedluzac konfliktu? Ukrańcy na pewno są zadowoleni z takich sojuszników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?