La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

7

Grali Polacy (troszkę zaległości, więc tylko ostatnie spotkania):
Szczęsny 180 minut. Dwa zwycięstwa: 1:0 ze Spezią i 3:1 Sampdorią.

Puchacz 90 minut z Fenerbahce i 1:1 oraz poza składem gdzie Trabzon wygrał 4:2 z Goztepe.
Bednarek 180 minut i niestety dwie porażki. W obu z żółtą kartką:1:2 z Newcastle i Watfordem.
Dawidowicz wciąż kontuzjowany.
Kędziora - liga nie ruszyła

Moder 58 minut i porażka z Newcastle, oraz porażka Brighton 0:2 z Liverpoolem, w tym meczu Moder nie grał.
Linetty od 4 meczów na ławce w Torino. Torino remisuje 0:0 z Bologną i 1:1 wczoraj z Interem. Swoją drogą nieodgwizdanie karnego na Belottim to skandal.
Klich. Leeds tragedia, porażka za porażką. Dopiero teraz w weekend wygrana 2:1 z Norwich. Klich 90 minut.
Cash, chociaż ostatnio pan piłkarz Cash. Cash w weekend 90 minut i porażka 1:2 z West Hamem. Wcześniej jednak (robię wyjątek i odnotuje więcej spotkań): 3:0 z Leeds - gol i asysta, 4:0 z Southampton - asysta, 2:0 z Brighton - gol.

Świderski 72 minuty z LA Galaxy i porażka 0:1. Wczoraj 68 minut i nieszczęśliwa porażka 1:2 z Atlantą.
Piątek 70 minut, gol i remis 1:1 z Veroną, oraz 1:0 i 58 minut z Bologną.

Grali również:
Robcio 90 minut 3 gole i asysta w 7:1 z Salzburgiem w LM oraz 90 minut, gol i 1:1 z Hoffenheim.
Frankowski niestety grywa coraz mniej, dostaje ogony a i tak pomimo tego łapie kartki i w ostatniej kolejce zawieszony.
Bereś 180 minut i dwie porażki: z Udine 1:2 i Juve 1:3.
Arkadiuszo w LKE 2 gole i 90 minut - 2:1 z Bazyleą oraz 69 minut, gol i asysta w lidze z Brest, wynik 4:1.
Zielu 81 minut i porażka z Milanem 0:1, oraz w weekend na kilka chwil z Veroną, Napoli wygrywa 2:1.

@Colon @kolomen2 @kryhaa @amek555 @DonMajkeL @lukasbarca86 @Hajny @Ojciec5tkidzieci @Pawel13sz @Joe_Barbaro

2

1

@escarabajo Mati kox
Liczę że plotki się sprawdza i przejdzie do Atleti
Fajnie by było oglądać Polaka w lidze hiszpańskiej :D

2

@kryhaa Zdecydowanie, niech idzie do lepszego teamu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?