La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

0

Uwielbiam jak ludzie, którzy nie mają pojęcia w jakimś temacie wypisują głupoty i uważają się za wielkich speców. Na przykład co do sytuacji z limitem wypowiadają się osoby, ktore klub prowadziły jedynie w fifie i nie mają wogole pojęcia jak sytuacja wygląda od środka.

0

@BARCA1899Messi No ale to nie jest tak. Limit na karcie -144mln, a ja wydaje dalej. Jak w życiu, kredyty, karty kredytowe to minus, a wydajemy dalej :D

0

@BARCA1899Messi Czyli tak jak ty ostatnio odnośnie pensji.

0

@Gall jakiej pensji?

0

@Gall No, ale przecież nie wymyśliłem sobie tego tylko byla informacja o takiej pensji, wiec nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Matteo Moretto czyli wiarygodny dziennikarz podawal to info.

1

@BARCA1899Messi Raz zawodnicy za free zawsze dostają więcej niż gdyby zostali zakupieni.
Dwa Araujo ma potencjał niektórzy widzą go już wśród najlepszych(ja uważam że sporo mu jeszcze brakuje) ale tu trzeba uważać bo powoli wychodzimy na prostą.
Trzy tu masz jeszcze jeden powód https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11493399#comment-11493399
Zapewne istnieją jeszcze 4,5,6 o których nawet nie pomyślałem.

Przypomną tylko że dla moriby robiono wyjątek w LM odnośnie finansów, happy endem to się nie skończyło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?