La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

9

Leo to największa legenda naszego klubu i najlepszy pilkarz w historii futbolu. On powinien u nas zakończyć karierę i należy się to jak psu buda jemu i wszystkim kibicom. Miejsce dla niego zawsze u nas będzie i jeśli będzie opcja żeby wrócił w przyszłym sezonie to jak najbardziej tak. W Paryżu nic nie gra bo mu widać że mu nawet niespecjalnie zależy. Jeśli u nas miałby mieć takie nastawienie to oczywiście ławka, ale w kadrze miejsce powinien mieć. Oczywiście pensja już nie taka jak kiedyś, a średnia jaka w klubie jest. Natomiast niewykluczone że właśnie w Barcelonie odżyłby na nowo i zobaczylibyśmy znowu to monstrum w akcji. Jeśli ma wróci na swój poziom to tylko u nas i ja osobiście widzę go takiego, bo w ostatnim sezonie miewał takie mecze, chodźby el clasico gdzie w przerwie cały czerwony do szatni schodził. Świat zasługuje na jego najlepsza wersję, a ona jest możliwa tylko tutaj. Emocje, adrenalina, zaangażowanie to wszystko wróci jak Leo poczuje ze wrócił do domu i tu wszyscy go kochają! VeB!!!

0

@Toretto wszystko rozbija się o tą pensje.

1

@Wychowanek przecież nikt z nas nie wie o jakiej pensji mowa, więc możemy tylko dyskutowac o tym czy sam Messi powinien u nas grać czy nie. Ja uważam że zdecydowanie tak. Widziałem jak u nas debiutował, widziałem niemalże wszystkie mecze z jego udzialem, miałem te pieprzone szczęście oglądać go na żywo, to jest ktoś kto dał mi tyle radości że uważam że zawsze u nas grać powinien do końca kariery.

1

@Toretto dokładnie, tyle nam dał radości, że jeśli chciałby wrócić, to powinnismy go przyjąć z otwartymi ramionami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?