La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1111 Culés

3

Ostatnio co raz więcej oglądam meczów z Premier League i oczywiście nie odkryje Ameryki iż ta liga jest zdecydowanie najlepsza na świecie i super się ją ogląda. Mnie natomiast przychodzi na myśl jaki to zespół/zespoły z Europy zdobywały mistrzostwo kraju nie przegrywając żadnego meczu! Otóż ostatnim takim zespołem z 5 najsilniejszych lig był Juventus z sezonu 2011/12(23 zwycięstw). Wcześniej dokonał tego Arsenal w sezonie 2003/2004(26 zwycięstw). Jeszcze wcześniej dokonał tego AC Milan w sezonie 1991/92(34 zwycięstwa). Z kolei na naszym krajowym podwórku tego wyczynu dokonał łódzki Widzew w sezonie 1995/96(27 zwycięstw). Natomiast przed wojną spektakularnego wyczynu dokonał Ferencvaros z sezonu 1931/32 gdzie na 22 mecze wygrał wszystkie 22! strzelając 105 goli. Również przed wojna i również na Węgrzech dwukrotnie MTK Hungaria zdobywała mistrzostwo bez porażki w sezonach 1917/18 oraz 1935/36. Patrząc na obecną sytuacje tak się zastanawiam czy z Top 5 najsilniejszych lig w Europie będzie kogoś stać dokonać takiego wyczynu? Byłby to iście spektakularny, wybitny wyczyn. Osobiście wątpie aby to się komuś udało...

3

@FCBparasiempre obecnie nie wiem ale gdyby nie Valverde i wspaniały Yerry Mina to możnaby do tego grona dopisać Barcelonę 2017/2018

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?