La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

24

Obejrzałem przed chwilą powtórkę goli Realu i gdyby nie to, że był to mecz LM, to pomyślałbym, że jeden zespół sprzedał drugiemu mecz. Zachowanie Donnarummy to rzadko widywany kryminał - miał chłop bardzo dużo czasu żeby zrobić cokolwiek, a oddał piłkę rywalom. Z kolei przy 3 golu, Marquinhos (który był elektryczny cały wieczór) zalicza niezrozumiałą asystę do Benzemy, zupełnie jakby go nie wiedział.
W tym 3:1 niewiele jest wspaniałego Realu, ale znacznie więcej partackiego PSG.

Swoją drogą Donnaruma był sprowadzony po to by zrobić różnicę - no to zrobił, natchnął rywala i zbudował mu w 1 minutę takie morale, jakiego Real nie miał od wygranej LM.

4

@Comentateiro Realu jest tylko mental który pozwolił walczyć do końca no i Benzema który jest killerem. Cała reszta spada na PSG które mogło w meczu u siebie zamknąć sprawę

5

@Comentateiro druga bramka Benzemy to też rykoszet i więcej szczęścia niż celowości. No, ale dzisiaj można przeczytać, że Real zmiótł w dwumeczu PSG :]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?