La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

13

Jeszcze niedawno postrzegałem Ukrainę jako ładny choć sztuczny kraj, szczególnie poparcie dla działań Bandery w tym kraju budziło we mnie wielką złość i obrzydzenie. Na szczęście nie jest to tam coś powszechnego. Dotarło do mnie, że oni wciąż poszukują swej tożsamości a Polsce na rękę jest silny sojusznik stanowiący w dodatku bufor między nami a rossją. To dopiero drugi dzień a już tak mocno zaimponowali całemu światu, w tym mi. Wolę 535km granicy z Ukrainą niż 745 z Rosją. Oby wytrzymali jak najdłużej. Cytując kibiców Wisły i Legii, niech się od nich odwali -"ruska kur#a"!

1

@Wilczeq Skończy się gadanie, że Ukraina to kraj bez historii

0

@Wilczeq Bandera został w 2010 roku uznany przez prezydenta Ukrainy bohaterem narodowym. Pisałem przed chwilą niżej że gadałem z dwoma Ukraincami i mówili mi że UPA i Bandera to było jak armia krajowa w Polsce. Może akurat trafiłem na takich ewenementów nie wiem czy ten kult tam jest mało powszechny

2

@Wychowanek wku#wia mnie to ale cóż, trzeba się kierować polskimi interesami, później emocjami i historią

1

@Wychowanek Straszne. Myślę, że spokojnie możemy zajmować Lwów w związku z tym

konto usunięte

0

@Wychowanek Skoncz żyć historia dzieciaczku

0

@Bykunn bez sensu. Mimo wszystko się zastanów nad tym co jeśli ten kult tam jest powszechny. Z drugiej strony sami dozbrajamy Ukrainę która może mieć wobec nas pretensje terytorialne a nie my wobec nich. Nigdy niewiadomo

0

@MarioVeB! Powiedz to Ukraincom którzy czczą Bandere. Ciekawe jaka będzie ich reakcja dzieciaczku.

0

@Wychowanek To jest łeb. Wojna z Rosją to jest przykrywka, żeby ich tylko dozbroić, a oni potem zaatakują nas. Cwane

konto usunięte

0

ty czcisz wykletych z burym na czele i czym sie róznisz?@Wychowanek

0

@Bykunn nie wiemy kto tam będzie rządził za 5 lat czy 10 lat.

0

@MarioVeB! Wiem kim był Ogien, wiem że myślał o niepodległej Polsce i skrzywdzono go zabijajc mu rodzinę ale nie uważam go za bohatera

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?