- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 976 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 976 Culés
1
Prawda czy fałsz?
1
@szkutnik91 moim zdaniem fałsz, trudno mi sobie wyobrazić, że Ukraińcy jednego dnia zniszczyli 516 ruskich pojazdów opancerzonych.
0
@szkutnik91 La Bamba chyba nie jest az tak ekspercka zeby weryfikować takie dane. ;p
0
@szkutnik91 ciężko ocenić niestety
6
@szkutnik91 Samoloty i helikoptery na 90% legitnie. Ruscy dużo stracili o czym świadczy ekspresyjna mowa Putina. Jest szansa, że mogli też stracić sporo żołnierzy, ale czy aż 2800? Watpie. Raczej kolo 1k wydaje się realne. Czołgi i pojazdy opancerzone też wydają się zawyżone.
Ale tak, jak koledzy piszą wyżej. My nie od tego. Nie ma danych dementujących te informacje, ale trzeba brać pod Uwagę na propagandę ukraińska