- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
Faro
1
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
24 odpowiedzi
Luciano99
54
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
18
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
0
Myślę że my niekoniecznie musimy być następnym celem smigola. W dużo niekorzystniejszej sytuacji jest Finlandia- nie jest ona w Unii, w NATO, będąc na północy ma dostęp do pewnych zasobów/surowców, no i historycznie zawsze ruscy rządzący dochodzili na myśl o niej. Podczas 2 wojny, zaatakowali Finlandię zaraz po Polsce, tyle że wtedy Finowie obnażyli beznadziejność armi czerwonej, dziś raczej historia nie zatoczyła by koła i szybko mogą paść bez wsparcia
2
@Nolife1899 Finlandia jest w Unii i ma Euro ;)
1
@mekston własnie ocaliłeś Finlandię przed Putinem xD
0
@Nolife1899 wy chyba nie słuchacie wgl co putin mówi. Jego celem jest ukraina a nie ekspansja na zachód. Nie jest szaleńcem i nie będzie rozpoczynał wojny z nato
0
@VbamboeB obyś kolego miał rację.
0
@szymonekk propaganda strachu działa idealnie. Rosyjscy trolle sieją panikę w sposób spektakularny. To co dzieje się w Polsce to obecnie chaos i paraliż na skalę większą niz przed covidem. Ludzie przestańcie się bać. Polska jest w zupełnie innej sytuacji niz Ukraina, obecność w Nato i Unii do tego w cale nie taka zła armia. Wojna z nami mogła by doprowadzić do wojny jądrowej a tego żadna strona nie chce i nawet putin na to się nie odważy bo w ciągu jednego dnia jego rasija zniknęłaby z mapy politycznej.
1
@VbamboeB tutaj się z Tobą zgadzam, tylko nie wiadomo co siedzi we łbie tego szaleńca.
Niemniej też uważam i podobno Ukraińcy też to potwierdzają, że w Polsce większy strach, niż w samej Ukrainie.
0
@panczo po prostu wskazywanie ze Finalndia nie jest w Unii jest nieprawda a do tego jednak posiadanie przez nia waluty jak inne kraje Zachodu jednak pewnie daje im dodatkowy element bezpieczenstwa.
Obecnie niczego pewnym byc nie mozna ale tez sianie paniki nie jest dobre.