- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1288 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
143 odpowiedzi
LAMC_10
3
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
30 odpowiedzi
MirusAmisz
34
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1288 Culés
25
Historia z życia wzięta. Kuzyn służy w jednej z warszawskich jednostek wojskowych i szukali specjalisty ds. cyberbezpieczeństwa z wymaganiami od głowy po samej jaja, a kwota jaką oferowali to 4k zł netto. Dlatego proszę się nie dziwić, że w administracji państwowej, czy to w wojsku, policji, pracują tacy a nie inni ludzie. Chcesz mieć specjalistę to płać jak specjaliście, a nie jak woźnemu w szkole.
0
@Kurkmen Tak, a jak się zaczynał covid to miało wyjść wojsko na ulice. Wiem to od ciotki mojego kolegi, który ma kolegę.
1
@koksik2700 zobacz sobie na oferty pracy wtedy będziesz mniej ujadał, a więcej wiedział.
1
@koksik2700 Ja tam wcale się nie zdziwię jak to jest prawda. Starałem się o stanowisko w starostwie powiatowym, ds wniosków unijnych (pisanie, rozliczanie). Do rozmowy przygotowała mnie znajoma, która siedzi w tym w sektorze prywatnym, mówiła że za takie kompetencje jakich się spodziewają, ona zarobi z 10 koła, bez mrugnięcia okiem, a jakby robiła dla kilku firm to i więcej. W urzędzie powiedzieli mi że 2.5 na rękę :D
2
@Kurkmen spokojnie, nie bój się. Płacą jak specjaliście, ale kto im zabroni dać śmieszne warunki płacowe w jakimś tam ogłoszeniu, żeby ludzi zniechęcić, a w międzyczasie zatrudnić swojego, ale już wtedy z lepsza pensją? ;)
1
@Kurkmen dostałem propozycję na analityka ds. cyberbezpieczeństwa w jakiejś jednostce w Legionowie. Wymagania jak na jakiegoś principal senior mega hiper inżyniera, a zarobki: 4.5k brutto XD
Oczywiście odmówiłem