La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

1

Niezła tam afera wyszła z tym PiliPili. Już kiedy Żelek Żyżyński ogłosił, że wraca, to coś mi nie pasowało. Szkoda, sam chciałem w niedalekiej przyszłosci skorzystać z ich usług. Czasami kupuję ich magazyn do poczytania. No i ciekawe, co z lokalnym zespołem PiliPili Dulla Boys, których koszulkę posiadam w kolekcji.

0

@PatrychoO Nie wiem o co chodzi, ale kojarzy mi się to z krajem Zulu-gula.

1

@PatrychoO O cholera, nie słyszałem, żeby Żelek miał wracać. Swoją drogą z tego co pamiętam to on tam był trochę na "doczepkę", to żona dostała dobrą propozycję pracy. Nie pamiętam tylko czy u tego Żabińskiego czy gdzie indziej. No cóż, szkoda. Radom za granicą zwija manatki na jakiś czas. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28138913,pilipili-przerywa-dzialalnosc-na-kilka-miesiecy-zabinski-trudna.html

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?