La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1235 Culés

33

W sumie to trochę przykre. XXI wiek, przelaliśmy już morza krwi za ziemie, ideały, religię czy nawet pieniądze i niektórzy dalej chcą to robić. Zero wyciągania wniosków z własnej historii, jesteśmy strasznie upośledzonym gatunkiem. xD

0

@marcin62 a kosmici patrzą i się śmieją bo mieli się ujawnić za rok ale wolą czekać jak ruscy w Warszawie w 44

konto usunięte

1

@marcin62 To się skończy może jak zaczniemy podbijać kosmos i spotkamy przeciwnika innego niż my sami. Do tej pory nadal będzie nawalanka między sobą o kawałek ziemi

2

@marcin62 To fakt niepodważalny. Nie zasługujemy na to, żeby istnieć wszechświecie, nie dorośliśmy do tego. Gatunek ludzki jest bardzo prymitywną formą życia. Wojny, gonitwa za pieniądzem za wszelką cenę, chęć władzy nad innymi, chciwość i wiele innych. Matka Ziemia też się buntuje. Zmiana klimatu jest widoczna jak na dłoni. Jak sami się nie wybijemy to planeta Ziemia to zrobi.

1

@Piotr,1985 W sumie to taki los sobie gotujemy i na taki los zasługujemy.

0

@Mr8lack Raczej między sobą w kosmosie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?