- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1097 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1097 Culés
8
Pamiętam Krzysia Piątka z siłowni w Poznań Plaza, zero obnoszenia się, normalny gość. Od zawsze szanuje go, jak i jego grę.
3
@BorzyKrzys jednak w Milanie mu soda uderzyla
1
@BorzyKrzys Tam jest siłka w ogóle? Bo w Pestce jest na pewno, kilka razy tam martwe osoby znaleziono xD, ale w Plazie chyba nie ma.
1
@BorzyKrzys A co, rozmawialiście na tej siłowni godzinami, że zdążyłeś dowiedzieć się jakim jest gościem, czy stwierdziłeś to po tym, że może podłożył ręcznik pod ławkę, nie darł japy, nie rzucał ciężarami? Zresztą to co piszesz kłóci się z tym jaki wizerunek Piątek sobie zbudował podczas pobytu we Włoszech, patentowanie cieszynki, mówienie o odejściu za grube miliony czym okazal brak szacunku do klubu, a i jego gra ostatnimi czasy nie daje powodów aby ją szanowac czy podziwiać
0
@sebasek99 W Plazie chyba nigdy siłki nie było. W Pestce teraz cityfit, a wcześniej jatomi
0
@rafeVeB Czyli kolega pewnie w Pestce Piątka spotkał. Ok, wyjaśnione.