- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 788 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 788 Culés
7
Mnie osobiście nie podoba mi się to gwizdanie na Dembele za każdym razem. Ok, kibice raz wyrazili swoje niezadowolenie z postawy Francuza (przed meczem z Atletico) i starczy. A nie, że teraz będzie wygwizdywany przy każdym wejściu na murawę i kontakcie z piłką. Reprezentuje klub jeszcze przez te 4 miesiące - dajmy mu na spokojnie pracować. Gwizdy na CN pojawiły się raz i myślę, że uzmysłowiły Francuzowi, iż kibicom nie podoba się gra jaką prowadził on i jego agent z klubem.
0
@Ojciec5tkidzieci Dembele "oszukiwał" Barcelonę więcej niż jeden raz.
0
@Ojciec5tkidzieci on na pracę miał 5 lat
0
@Zoker Wiem o tym. Ale to nie znaczy, że taką samą ilość razy ma być wygwizdywany. Taka postawa kibiców powoduje, że jemu się już naprawdę nie będzie chciało cokolwiek pokazać w tych ostatnich miesiącach pobytu w klubie. A sam Xavi jednak liczy na jego pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów.