La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

1

SPOJLER
Cyberpunk 2077


Czy tylko mnie nie porywa fabuła w cyberpunk? Jestem trochę po akcji, gdzie Dexter strzela V w głowę. Momentami było ciekawe, ale tak ogólnie to mało akcji imo. Jeśli mi do tego momentu nie podeszło to warto grać dalej, gra się jakoś rozkręca? Czy lepiej po prostu odpuścić i przyznać samemu sobie, że to nie moje klimaty?

1

@szela1899 Ja nawet nie skończyłem bo nie poczułem chemii z tym klimatem.

1

@szela1899 Spróbuj misji pobocznych. Dla mnie osobiście wydawały się ciekawsze niż główny wątek.

Edit. Ale znam twój ból, miałem to samo z Wiedźminem 3 podchodziłem do gry chyba ze 4 razy i nie potrafiłem tego ukończyć, jakbym grałem na siłe mówiąc sobie, że gra jest fajna, a nie była.. Giga nudy. Do dzisiaj nie jestem w stanie sprecyzować co mi się w grze nie podobało. Może to ten słowiański klimat..

0

@szela1899 wprowadzili w końcu widok Z 3 osoby?

0

@4drian0 Akurat z wiedzminem miałem na odwrót, bo to była dla mnie najlepsza gra w jaką grałem. I może dlatego cyberpunk też nie jest w stanie sprostać moim oczekiwaniom. ;/
@Transu96 Nic o tym nie wiem. Aha, rzeczywiście. Ten widok z 1 osoby też nie do końca mi pochodzi

1

@szela1899 dali taką customizację postaci tylko po to, by móc ją zobaczyć jak się podejdzie do lustra xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?