La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1340 Culés

12

konto usunięte

2

@amanter GOAT!
Najlepszy w historii!

6

@amanter Jak wczoraj mówiłem. Messi nawet totalnie bez formy w każdej chwili może zrobić coś co może odmienić losy meczu. Prawie jak CR7 tylko ten bez formy (i z forma) dołoży sobie nóżkę, zrobi siii i cyk, znowu cały świat go uwielbia. ;p

3

@amanter podobno najsłabszy zawodnik wczoraj wg wielu specjalistów.

3

@amanter wszyscy go jadą jakby zagrał nie wychodząc ze swojej połowy, a tu taka akcja. Pokazuje skalę wymagania od tego człowieka, to przekleństwo wielkości jest.

0

@amanter jak tak gra najsłabszy zawodnik na boisku to ja się boje co zrobił najlepszy w tym meczu XD

0

@amanter Neymar jest za gruby na szybkie bieganie

0

@amanter Większość specjalistów LR od oceny Messiego oślepło na ten moment. A to nie był jedyny moment było ich o wiele więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?