La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

5

Może zacznę taka serie. Nie wiem czy kiedyś ona była robiona,ale zobaczymy. Wybieramy najlepszą XI La liga w historii. Zaczynamy od pozycji bramkarza. Napiszcie wasze top 3 bramkarzy La liga w historii. Punktacja: 1 miejsce-3pkt
2 miejsce- 2 pkt
3 miejsce-1 pkt
Proszę aby to było robione obiektywnie a nie pod sympatię. Zapraszam!
PS. Nie ma konkretnego terminu głosowania.
Oznaczam: @Pawel13sz @Encore @Sau_Ron @fart @Lionel_Messi10 @Sysia11@Don-Corleone

1

@Adi123456789 łatwiej by było gdyby dotyczyło to głosowanie dat bliższym 2000 roku, bo nie oglądałem tych najdawniejszych bramkarzy w akcji (początki La liga 1929r.) ;D. Za chwilę podam swoich wytypowanych zawodników.
1.Casillas
2.Valdes
3.Oblak
W historii, tej dawnej było wielu innych (prawdopodobnie lepszych), bo ich ilość zdobytych trofeo zamorra mówi sama za siebie, ale niestety nie oglądałem ich w akcji, dlatego zagłosowałem na tych, których jednak kojarzę z naszych czasów i według mnie, te wybory jakoś się bronią :)

2

@Adi123456789
1. Andoni Zubizarreta
2. Casillas
3. Valdes

3

@Adi123456789
1. Iker Casillas
2. Ricardo Zamora
3. Andoni Zubizarreta

2

@Sau_Ron Faktycznie,ale np. Don może więcej bramkarzy pamiętać ;) No,ale myślę,że i tak każdy da radę :D

3

@Adi123456789 Widzę, że Don ostatnio mało odpowiada poszczególnym użytkownikom.

2

@Pawel13sz Ale go i tak oznaczyłem :)

konto usunięte

0

@Adi123456789 bo sie chcesz na nim wybić.

1

@Adi123456789
1. Casillas
2. Canizares
3. Valdes
Wybieram tylko tych których oglądałem i dobrze kojarzę. Nie jestem specem od La Liga więc pewnie moje wybory mogą się wielu nie podobać.

0

@Rust_Cohle Nie? Oznaczyłem go bo pewnie zna jeszcze wcześniejszych bramkarzy. Zresztą nie będę z tobą wchodził w dłuższą dyskusje (już raz wszedłem i się zachowałeś co najmniej dziecinnie). Jak już tu jesteś to byś napisał swoje top 3 a nie piszesz byle by pisać. Jak czegoś chcesz ode mnie to pisz na priv, chyba,że ci ciśnienie nie wytrzymuje. Żegnam

1

@Adi123456789 Oblak, Valdek, Iker ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?