- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1416 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
87
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Safrani
20
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
41 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1416 Culés
9
Najpierw Real a później P$G oczywiście w kwestii odpadnięcia. Życzę naszym kolegom z Madrytu dostania tak chociaż z 3:0 po hat tricku Messiego, w dwumeczu też.
0
@KrychaFCB prawda to, a później PSG po przyjacielsku weźmie od Was największe gwiazdy. Ale przynajmniej dolary wpadną :)
0
@KrychaFCB pytanie co się opłaca bardziej Barcelonie
Plusy aby wygrał Real
Widzę tylko 2
1.Jeśli wygra Real to rozpadnie się psg odejdzie Mbappe może wróci Messi.Liga hiszpańska nie wyjdzie na tragiczną a kasa i zainteresowanie jest jej potrzebne to korzyść dla wszystkich w lidze.A Barcą to liga Europy a Real odpada we wczesnej fazie.
2 jeśli wygra psg to odpada Real nie zarabia na halanda i nie wiadomo co o nich myśli Mbappe bo przechodzi do drużyny która odpada na tak wczesnym etapie może o rok przedłużyć a Real skupią się na hakandzie.Który chyba wcześniej chcę się określić z tego co mówią może to szczęście Barcy.Osobiście wolę psg i mam nadzieję że wygra LM kto inny.