La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

3

Dembele od 70+ (min) w góre to może być nie głupi plan.

0

@Comfortable_ Trochę wiatru na skrzydle zrobić i puścić 3 niedokładne dośrodkowania to i Abde może.

2

@Comfortable_ Oczywiście, że tak. Z jego szybkością na podmęczonych rywali wydaję się dobrą opcją.

1

@Comfortable_ no dzisiaj taki występ na mierny plus. Biegł i się nie połamał. Nic więcej dobrego nie da się powiedzieć.

konto usunięte

0

@Comfortable_ a co on pokazał? Brakuje u niego konkretu. Szybkie bieganie i mijanie rywala ale bez dobrego podania czy wykończenia nic nie daje. Ładne dla oka ale nic więcej.

1

@Uukasz_93 Pokazał z Realem :D
@Odcinkowy @pioz123 Mało piłek dziś dostawał, ale pare wrzutek mu się udało zagrać. Ja bym na niego stawiał.

konto usunięte

0

@Comfortable_ ja tylko wtedy, gdy nic innego nie działa. Jak dziś. Ale tylko wtedy. Tak, ze dwie wrzutki miał niezłe, ale raczej z miejsca. Jak się rozpędzi, to sam nie wie jak to się skończy i dopóki nie zgubi piłki to wygląda to obiecująco. Ale nic więcej.

0

@Comfortable_ tak na szybko przypominam sobie jedną. Ta z 87 minuty do Luuka co poszła nad poprzeczką i chyba tyle...

0

@Odcinkowy tam był Luuk na spalonym więc nie ma co jej liczyć. Słaba zmiana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?