La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1315 Culés

3

Ale w sumie za co kartka Pique? On go nie uderzył, położył mu rękę na plecach za co został znowu skasowany z bara a potem jeszcze był zaczepiany. Za takie rzeczy kartki w derbach...

konto usunięte

0

@Tasde
Nie za to dostał. Najpierw ten z Espanyolu dostał za atak na Pique.
Potem oni się starli i kłócili. I Dlatego ten młody drugą żółtą otrzymał.

0

@pomi11 Ale ja nie o młodym mówię bo on powinien wylecieć. Mówię o tym, że sędzia dał drugą żółtą Pique z czapy. Coś go tam smyrnął a ten Melamed najpierw wywalił mu z bara a potem jeszcze go szturchał i łbem zaczął szturchać i za to Pique też kartkę dostał.

konto usunięte

0

@Tasde
No właśnie za prowokacje. Sędzia chciał dać spokój, ale oboje zamiast się uspokoić to zaczęli się szturchać, prowokować i (zgaduję) wyzywać. Sędzia chyba stwierdził, że chce mieć spokój w końcówce, i wywalił obu.

PS>Na końcu poprzedniej wypowiedzi miało być "I dlatego oboje dostali po drugiej żółtej".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?