La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

4

Każdy człowiek na świecie powinien raz w życiu wyruszyć w kilku godzinną, dniowa czy nawet tygodniową podróż. Samemu po lasach, górach czy plażach i odpowiedzieć sobie na pytanie. Jaki jest sens życia.

6

@jeyx77x ja robie to kilka razy w roku i nadal nie wiem

2

@jeyx77x zrobiłeś taka podróż? Pytam z ciekawości

0

@Katalończyk 99 tak wlasnie dzisiaj byl 1 raz

2

@Katalończyk 99 poniekąd tak, a raczej jestem w jej trakcie. Nie trzeba całej trasy przebyć na raz, można sukcesywnie samemu spędzać tak wolne chwilę i odpowiadać sobię na to pytanie za każdym razem inaczej. Specery po karkonoskich, tatrzańskich szlakach, lasach środka Polski czy wybrzeżu Bałtyku jest zawsze okazją, żeby dodać sobie kolejne kilometry w tej trasie. Dodam że można iść przez całe życie z tym pytaniem i nie znaleźć odpowiedzi. Ja osobiście uważam, że jestem bliżej niż dalej odpowiedzi na to pytanie oczywiście względem indywidualnie mojej osoby. Uważam, że rozważanie nad sensem ogółu i jego istnieniu nie ma większego sensu, bowiem każdy z nas chciałby przenosić góry a samemu nie jesteśmy w stanie chodź na jedną wejść!

4

@Hubsao i dobrze, nie wszystko jest tak oczywiste i łatwe. Z drugiej strony coś może być bardzo oczywiste a my kompletnie na to nie chcemy zwracać uwagi. Chodzi o to, że rozwiązania naszych problemów są na wyciągnięcie ręki a my mimo to szukamy i błądzimy, czasem całe życie.

0

@jeyx77x idealnie podsumowane

konto usunięte

0

@jeyx77x Sens życia to pozbyć się elit.

1

@Konrat nie zaprzeczę

konto usunięte

0

@jeyx77x Tylko co dalej "pozbędziesz" się jednych to przyjdą kolejni. Gorsi bo czujni. Trzeba mieć swoich ludzi. Przeprowadzić marsz przez instytucje. Werbować do współpracy najinteligentniejszych. A do tego trzeba czasu i pieniędzy. Trzeba stać się na pewien czas jednym z nich.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?