La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1734 Culés

1

średnio płatny etat, własną działalność gospodarcza czy wyjazd za granicę. Jaki jest wybór La bamby i dlaczego ? Tak z ciekawości :)

2

@Kinginiesta wziąć kredyt i wyjechać za granicę.
A tak poważnie, ja pracuję na etacie....
jakbym miał dobry pomysł na własny biznes i widział zapotrzebowanie to bym spróbował...wyjazd za granicę jako ostateczność bym widział ale to już kwestia indywidualna.

2

@Kinginiesta No ja wyjechałem za granicę. Najlepsza opcja to własny biznes. Tylko jaki.

0

@Kinginiesta Piszesz jakby to on chęci zależało :) a Biznes można było założyć za darmo.

0

@PatrykBarca nie, chyba tylko Ty to tak zrozumiałes. A co do biznesu, jak masz pomysł to pieniądze to jest najmniejszy problem wiem akurat coś o tym, bo zaczynałem dosłownie z tysiakiem w kieszeni od prostego handlu

2

@Szreko mój kolega założył sałatki fit i zdrowe soczki z warzyw owoców i kase kręci , ale teraz tego pełno :)

konto usunięte

1

@Kinginiesta wyjazd za granicę, tylko i wyłącznie. W PL będzie tylko gorzej, brak jest na chwilę obecną jakichkolwiek szans na zmianę zarówno mentalna jak i gospodarcza. A wlasna działalność gospodarcza w PL? Tylko dla masochistow.

0

@Faun no ja jakoś jeszcze funkcjonuje, ale zadałem właśnie to pytanie bo jest co raz ciężej i zastanawiam się co dalej i chciałem widzieć jak inni patrzą na to co się aktualnie dzieje w naszym kraju :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?