La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

5

Jako fan Arsenalu, który regularnie stara się oglądać mecze kanonierów mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z transferu Aubameyanga.
Nie licząc obecnego sezonu to zawodnik ze światowego topu, a Barcelona może pomóc mu się tylko odbudować. W przypadku gdyby jednak grał poniżej oczekiwań lub stroił jakieś fochy to jest wielki Alemany, który sprytnie wymyślił rozłożenie pensji na dłuższy okres czasu.
Bardzo fajny transfer patrząc na obecną sytuację klubu. Nie możemy polegać na Jutgli czy Abde, bo to nie są zawodnicy (zwłaszcza Jutgla), którzy na chwilę obecną mieliby pomóc Barcelonie osiągnąć TOP4, a to w tym sezonie jest sportowy cel numer 1.

1

@Zoker dokładnie, to są zawodnicy, którzy byli Top w Europie, pewnych rzeczy nie zapomnieli a taki Jutgla no niestety, na Barce B może i wystarczy ale u nas jeszcze trochę na 1 skład trzeba poćwiczyc...kiedys lepsi zawodnicy nie dostawali w 1 zespole szans.

0

@Zoker nie oszukujemy się , Jutgla i Abde będą pożegnani do roku maksymalnie ,to nie ten poziom i nie ten potencjał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?