La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 942 Culés

9

PNA:
Kolejne rozstrzygnięcia za nami.
W pierwszym wczorajszym meczu, napastnik Bolognii Musa Barrow zapewnia swoją bramką awans do 1/4 w meczy z Gwineą. W Gambii poza strzelcem gola zagrał również m.in pomocnik Spezii Ebrima Colley. W Gwinei natomiast były zawodnik Wisły Płoc czy Legii Jose Kante, Ilaix Moriba czy Amadou Diawara (Roma).

W drugim, kuriozalnym meczu Kamerun, jak się okazało nie bez kłopotów, wygrywa z Komorami. Mało tego, że Komory zagrały w bramce obrońcą mierzącym 172 cm, to jeszcze w 7 minucie dostali czerwoną kartkę. Pytanie czy Kamerun jest tak mizerny, czy jednak trochę oszczędzili Komory. Niemniej trzeba oddać, że Komory mimo wszystko postawiły się faworytowi. Zdobyli bramkę na 1:2 a i mieli kilka sytuacji do strzelnie następnych.
Wynik 2:1 dla Kamerunu. Szósty gol w turnieju Aboubakara i trzeci Toko Ekambi (Lyon). Poza tym grali Choupo-Moting, Anguissa (Napoli), Andre Onana (Ajax), Nicolas Moumi Ngamaleu (Young Boys).

Dzisiaj dwa ostatnie następne mecze tej fazy. Senegal (Wyszedł z pierwszego miejsca, z pięcioma punktami i tylko jednym (:D) strzelonym golem) podejmie Wyspy Zielonego Przylądka, a Mali zmierzy się z Gwineą Równikową.

MLS:
Nowa drużyna od przyszłego sezonu w amerykańskiej lidze - Charlotte FC kupiło Karola Świderskiego. Poza nim w drużynie zagra również Jan Sobociński, były obrońca ŁKSu, ale również mistrz Anglii z Leicester obrońca Christian Fuchs.

@Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @amek555 @DonMajkeL @lukasbarca86 @Hajny @Pawel13sz @Ojciec5tkidzieci @Joe_Barbaro

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?