La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

7

Pierwszy raz obejrzałem kawałek programu Kasta na tvp1 w sprawie patologii w sądach. Sycylia i Cosa Nostra do kwadratu. Wszędzie mafia, korupcja i spiski. Nawet w sprawach o kradzież roweru z piwnicy sędziowie biorą łapówki. Nie wiedziałem,że pod rządami ministra Ziobry jest aż tak źle. Coś chyba poszło nie tak z tymi reformami xd

1

@Przemek2323 to akurat bałagan po poprzedniej władzy pewnie xD

3

@The Game 10 *władz. Skoro w SN na stanowiskach siedzą sędziowie skazujący opozycjonistów w PRL-u.

Sędzia NSA, Irena Kamińska: "Uważam, że to jest zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi (...)"

1

@Przemek2323
Widziałem kiedyś z 3 odcinki
Najlepsze ze przedstawiają ze to niby teraz się dzieje i sprawy aktualne
Ciekawe gdzie tak szybko są wyjaśniane i wyroki dawane :)
Chyba w mózgu Kurskiego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?