- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 759 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
24
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Roobo
2
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
MirusAmisz
46
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 759 Culés
8
Piętnaście osób było dziś na spotkaniu, aby zadecydować co dalej z Ansu Fatim. Piłkarz nadal ma wątpliwości i musi udzielić odpowiedzi w ciągu najbliższych kilku godzin.
[Javi Miguel] (via: BarcaInfo)
2
@Messibestplayerintheworld spoko, Big Sam mu podpowie co robić. On jest już doświadczony
0
@Messibestplayerintheworld no bez jaj że decyzje zostawiają 18latkowi
1
@Kidd właśnie miałem zapytać czy był Umtiti na spotkaniu. Powiedział młody patrz nie robiłem żadnej operacji i jestem sprwny w 100%
0
@Messibestplayerintheworld A nad czym tu się zastanawiać. Pod nóż.
0
@FCB24 A komu mają zostawić?
0
@SuperPatsonFCB Lekarzom?
1
@FCB24 no lekarze pewnie wydali rekomendację, ale przecież nigdzie nie jest tak że lekarz decyduje za pacjenta czy poddawać się operacji, to do tej osoby należy ostatnie słowo
0
@FCB24 zostawili lekarzom ostatnie dwie operacje, zostawili lekarzom dwie rehabilitację ostatniej kontuzji
Efekt 25 minut i kolejna. Pojechałbym do innych ekspertów. Może USA, może Niemcy