La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1269 Culés

1

Pamiętam jak Messi w wieku 19 lat wypadł na pół sezonu to go wtedy wzmocniło mimo że nie mógł zagrać w kluczowych meczach sezonu.

1

@Criss18Barca Ale niestety Fati wypada regularnie na kilka miesięcy. Miejmy nadzieję, że to się zmieni, bo ma niesamowity potencjał.

10

@Criss18Barca No Fati już ma dwa sezony z rzędu praktycznie całe z głowy, a kto wie gdzie koniec

9

@Criss18Barca Ale Ansu już z 1.5 roku jest poza składem. Dodatkowo chuchają na niego a on bez udziału przeciwnika łapie kontuzje. Też mi jest przykro, ale rzeczywistość jest brutalna i nie łudzę się, że z niego coś będzie.

2

@mr Barca @Striker @bartulek98
Owszem, Fati jest od 1.5 roku poza składem. Trzeba jednak pamiętać, że ponad 3/4 to jest leczenie urazu kolana po tym, jak starano się zrobić zachowawczo. Po powrocie do treningów stopniowo zwiększano obciążenia, ale nie miał odpowiedniego presezonu, bo długo nie mógł jeszcze trenować z zespołem. Później w trakcie sezonu, kiedy drużyna trenuje już inaczej i na innej intensywności, on musiał być stopniowo wprowadzany, bez bazy zrobionej latem. W takich sytuacjach urazy mięśniowe to norma. Nie wiązałbym na ten moment urazu kolana z urazami mięśniowymi.

Nie bez powodu Prusa upierał się, by Fati wrócił jeszcze później. Mięśnie trzeba przygotować do wysiłku i wzmocnić. Ansu w tym sezonie to pewnie piłkarz stracony głównie przez Koemana, który się pośpieszył. Nie dał odpowiedniego czasu w reżimie treningowym. Snucie czarnych wizji jest obecnie bez sensu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: