- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1409 Culés
Gorące dyskusje
Luciano99
47
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
14
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Roobo
19
Ja nie wiem jak Boguś tam wytrzymuje,ja bym tam padł ze śmiechu.https://x.com/i/status/2064593563... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1409 Culés
2
Fati zaczyna wchodzić w buty naszych gwiazd ... Vermalen, Dembele. Nie chciałbym tego ale tak to zaczyna wyglądać. Dać mu odpocząć od piłki z rok czasu niech nabieze poreządnych pączusiów na buzi i wtedy spróbować ... może zła passa minie.
1
@sokot przerwa nic nie da jezeli chodzi o kolano
Z tego co pamiętam, to gosc ma wycięta łąkotkę, wiec nic w tym dziwnego
0
@Jcob_95 Jeśli tak to trzeba wykorzystać fakt że jest parcie na niego w futbolu i sprzedać jeszczer za srogą kasę. Zacznijmy troche myśleć na zimno do cholery bo wychiodzimy na naszych marzeniach jak zabłocki na mydle.
0
@sokot no już właśnie ostatnio odpoczywał rok i nie pomogło.
0
@ProMILs i trzeba się nad tym mocno zastanowić ... o tym pisze właśnie
0
@sokot nikt za niego nie da ogromnych pieniędzy
Do tego to PRowo strzał w kolano(doslownie)
0
@Jcob_95 myślę że z 50 baniek byśmy ugrali ... to naprawde zdolny dzieciak.